Proszę wybrać osobę kontaktową

Sprzedaż

Dyrektor Regionalny - Kraje niemieckojęzyczne

Christian Scheiter

Telefon +49 30 58 58 14 555
Fax +49 30 58 58 14 999
christian.scheiter@iris-sensing.com

Niemiecki, Angielski
Dyrektor Regionalny - Europa Centralna i Wschodnia

Tomasz Gawryluk

Telefon +48 60 22 30 027
tomasz.gawryluk@iris-sensing.com

Polski, Angielski
Dyrektor Regionalny - Europa Zachodnia

Jérôme Sorge

Telefon +33 6 73 69 04 06
jerome.sorge@iris-sensing.com

Francuski, Niemiecki, Angielski
Kierownik ds. klientów - Ameryka północna

Jose Mario Calderon

Telefon + 1 470 421 4044
jose.calderon@iris-sensing.com

Angielski, Hiszpański
Dyrektor Regionalny - Ameryka Łacińska

Günther Laich

Telefon +49 30 58 58 14 556
Telefon komórkowy +49 16 09 60 48 139
guenther.laich@iris-sensing.com

Niemiecki, Angielski, Hiszpański
Dyrektor Regionalny - Azja Wschodnia i Południowo-Wschodnia - Australia-Pacyfik

Joel Westerheide

Telefon +49 30 58 58 14 524
joel.westerheide@iris-sensing.com

Niemiecki, Angielski
Dyrektor Regionalny - Europa Północna, Wielka Brytania, Irlandia i Bliski Wschód

Fabian Knorr

Telefon +49 30 58 58 14 554
fabian.knorr@iris-sensing.com

Niemiecki, Angielski
Dyrektor Regionalny - Rosja i EAEU

Michel Foumbi

Telefon +7 921 955 6734
michel.foumbi@iris-rus.ru

Rosyjski, Angielski
Dyrektor globalnej sprzedaży

Tom Loeschel

Telefon +49 30 58 58 14 523
tom.loeschel@iris-sensing.com

Niemiecki, Angielski

Zarząd

Dyrektor generalny

Marc-Oliver Brammann

Telefon +49 30 58 58 14 122
marc-oliver.brammann@iris-sensing.com

Asystent Zarządu

Anne-Kathrin Fromme

Telefon +49 30 58 58 14 122
anne-kathrin.fromme@iris-sensing.com

Kierownik ds. produkcji i zaopatrzenia | Prokurent

Silke Kornemann

Telefon +49 30 585814-360
Silke.Kornemann@iris-sensing.com

Radca prawny | Prokurent

Katerina Pekarek

Telefon +49 30 585814-129
Katerina.Pekarek@iris-sensing.com

Kierownik ds. finansowych | Prokurent

Kim Nguyen

Telefon +49 30 585814-131
Kim.Nguyen@iris-sensing.com

Dział personalny

Kierownik działu kadr

Carina Jacob

Telefon +49 30 58 58 14 132
carina.jacob@iris-sensing.com